Mācību maksa

Noskaidrosim, kas ir iekļauts mācību maksā un kam pieejams pašvaldības līdzfinansējums.

Montessori_Pirmie_soli_6
Montessori_Pirmie_soli_5

01

Pilnas dienas programma

No 8:00 līdz 18:00

2 Montessori cikli;

Mūzika;

Māksla;

Sports;

2 stundas apbrīnojamā āra vidē;

02

Ģimenes atbalsts

Mēs palīdzēsim jums sagatavot jūsu māju jūsu bērnam. Jūs iegūsiet zināšanas par bērna attīstības posmiem. Individuāla konsultācija.

03

Semināri skolotājiem un vecākiem

Pievienojieties mums nākamajam Zoom semināram, lai uzzinātu vairāk par Montessori pieeju un to, kā jūs varat palīdzēt savam bērnam kļūt par veiksmīgu cilvēku.

MĀCĪBU MAKSA

(Par mācību maksas atlaidēm jeb pašvaldības līdzfinansējumu lasiet zemāk.)

  • 650 eur mēnesī
  • +5,30 eur/dienā (Ēdināšana 3x dienā – veselīgas uzkodas no rīta, pusdienas un launags.)
  • +100 eur  – iestāšanās un gada maksa (mācību materiālu iegādei).

PAR PAŠVALDĪBAS LĪDZFINANSĒJUMU UN CITĀM IZMAKSĀM

Ikmēneša mācību maksas atlaides apmērs ir atkarīgs no pašvaldības līdzfinansējuma, kas katrā pašvaldībā nedaudz atšķiras. 

 

Piemērs – Rīgas pašvaldības līdzfinansējums ir 307,85 eur/mēn (1,6 g – 4 g) un 229,27 eur/mēn (5 g – 6 g), pie nosacījuma, ka vismaz viens no vecākiem vai aizbildņiem un bērns ir deklarēts Rīgā. Pierīgas pašvaldību (Mārupe, Olaine, Ķekava, Salaspils, Jūrmala, Ropažu novads) līdzfinansējums, lielākoties, ir līdzvērtīgs vai lielāks kā Rīgā. (Lai uzzinātu precīzu līdzfinansējuma apmēru un tā nokārtošanas formalitātēm sazinieties ar mums vai jautājiet savā pašvaldībā.)

Papildus tam, iestājoties Montessori bērnudārzā “Pirmie soļi”, vecākiem ir jāiemaksā reģistrēšanās maksa 100,00 eur un līdzvērtīgs maksājums turpmāk ir jāveic reizi gadā.  Ikgadējā maksājuma mērķis ir nodarbību materiālās bāzes regulāra atjaunošana un papildināšana.

Bērnu ēdināšana noris trīs reizes dienā. Jūs varat atrast precīzus ēdienreižu laikus un mācību dienas norisi sadaļā – Dienas gaita. Ja vēlaties uzzināt vairāk par ēdienkarti un mūsu pieeju bērnu ēdināšanā, sazinieties ar mums. Ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem. 

vairāk

informācijas

info@montessori-institute.lv

+371 26398797

Hanzas iela 6, Rīga

Mastu iela 1, Rīga