Par mums

Ir īstenojies sapnis par lielisku vietu, kur bērni kļūst par laimīgiem un pilnvērtīgiem cilvēkiem. Mēs esam sākuši savu ceļu dažādās valstīs dažādos laikos, bet ar vienu mērķi: 

Nodrošināt vidi, kas veicina bērna attīstību, palīdz viņam izaugt par patstāvīgu, vispusīgu un pilnvērtīgu cilvēku.

Tāpēc  Montessori metodes profesionāļi ir apvienojušies un nodibinājuši autentisko Montessori bērnudārzu “Pirmie soļi”.

 

 

Mūsu galvenais mērķis transformējošā izglītībā ir sagatavot cilvēku pilnvērtīgai dzīvei.

 

 

Mēs uzskatām, ka dzīves stabilākais pamats ietver:
Spēcīgas emocionālās, sociālās, uzvedības un morālās vērtības – atšķirt labo no ļaunā, būt pašpārliecinātam, uzturēt saikni ar citiem un sniegt savu ieguldījumu pasaules attīstībā.

 

Pirmsskolā “Pirmie soļi” mēs esam pārliecināti par multilingvālās sabiedrības priekšrocībām. Tāpēc jūsu bērns augs multilingvālā vidē ar pedagogiem, kas runā latviešu, krievu un angļu valodā. Mūsu komandā ir divi sertificēti AMI pedagogi un viens pirmskolas skolotāja palīgs.
Pirmsskolas dibinātājas ir divas sertificētas AMI skolotājas – Aļona Zmitroviča un Larisa Kuzņecova.

Alona Zmitroviča
Dibinātāja
Aļona Zmitroviča ir divu dēlu māte, Latvijas Montesori fonda vadītāja, Latvijas Montesori asociācijas valdes locekle, Montessori Institute Latvia dibinātāja.
Larysa Kuznietsova
Konsultants
Larysa ir no Ukrainas, kur viņa strādāja bilingvāla Montessori pirmsskolā 10 gadus. Jau trešo gadu Larysa dzīvo un strādā Rīgā. 2020 gadā viņa ir uzņemta prestižā AMI treneru kursā.

Uzzini vairāk par Montessori apmācības metodēm un aplūkot foto galeriju no bērnudārza dzīves šajā sadaļā vai sazinies ar mums (atraksti, piezvani vai nāc ciemos).